Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


MSoja    06 January 2018 23:45 | Lublin
Witam! Czy można zakupić gdzieś Państwa płytę z kolędami?

Ogród Wyobraźni    24 December 2014 20:00 | Brańsk
Naszym słuchaczom przesyłamy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2015.Szczególniej dziękujemy Panu Adamowi z Białegostoku za bardzo ciepły wpis do naszej księgi Gości i mamy nadzieję na ponowne spotkanie na żywo.Dziękujemy także Pani bezimiennie wpisanej na tymże forum (pod znakiem emotikonką) z Wysokiego Mazowieckiego,za podzielenie się z nami wrażeniami z koncertu w Waszym mieście.Cieszymy się,że możemy dostarczać duchowych wzruszeń ludziom wrażliwego serca.Pozdrawiamy Wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową.

:)    05 December 2014 12:54 | Wysokie Mazowieckie
Byłam ostatnio na Waszym koncercie w Wysokiem Mazowieckiem i byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Śliczne głosy! Płyty słucham z rodziną i jesteśmy oczarowani :)
Dziękujemy :)

Adam    26 October 2014 10:40 | Białystok
Już drugi raz byłem na Waszym koncercie w kościele. Brzmicie na żywo naprawdę wspaniale. Musiałem trochę wcześniej wyjść czego bardzo żałuję, ale dzieci mają swoje potrzeby, a czasami bolący brzuszek - sami rozumiecie. Gratuluję talentu i wspaniałych głosów. Życzę sił do dalszej pracy i mnóstwa nowych pomysłów.
Pozdrawiam.

Ogród Wyobraźni    24 September 2014 15:17 | Brańsk
Sporo zaległości uzbierało się ale i czas był burzliwy,bogaty w różne wydarzenia.Dziękujemy kolejnym Gościom naszej stronki:
Panu Michałowi z Estonii za przekorny wpis;Panu Rafałowi Nowakowskiemu - szefowi Telewizji Detroit,który podczas mojego pobytu w Kanadzie,żywo interesował się zespołem i moją tam obecną osobą oraz archiwizował występy,przeprowadził wywiad,pokazał kawał profesjonalnej pracy i zaangażowania,nieczęstego w mediach;Pani Arlecie Sziler z Radia Windsor,u której gościłem w studio dwukrotnie.Pełna pasji osoba,pozytywnie zakręcona;Ani i Grzesiowi - nowożeńcom z wesela Krzyże - Płońsk,wesela bardzo udanego dla zespołu,dobrze czuliśmy się wśród Was - dziękujemy za to i słowa uznania jakimi nas obdarzyliście,żyjcie razem długo i szczęśliwie;Pani Marii z Oleśnicy za słowa refleksji z niezapomnianego koncertu w Łebie,kończącego sezon letni.Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających.

maria    18 September 2014 22:37 | Oleśnica
serdecznie dziękuję za przeżycia podczas niedzieli w Łebie gratuluję i podziwiam ile pracy trzeba osiągnąć a AVE MARYJA brzmi mi w uszach do dziś dnia.dziękuję i modlę się za was.pozdrawiam

nowożeńcy    24 July 2014 16:29 | Płońsk/Warszawa
Polecamy zespół ,,Ogród wyobraźni" wszystkim poszukującym oprawy muzycznej na ślubie, jak i weselu. Wokal i organizacja na wysokim poziomie. Repertuar weselny bardzo zróżnicowany: dla starszych spokojne rytmy, a dla młodszych szybkie, skoczne utwory.
Dziękujemy zespołowi za przyjazd, zaangażowanie oraz atmosferę jaką stworzyli na ślubie i weselu.
Pozdrawiamy, Ania i Grześ :) :)

Arleta Sziler    19 May 2014 17:51 | Windsor, Ontario w Kanadzie
Mialam przyjemnosc poznac pana Tadeusza Zalewskiego w czasie jego wizyty a naszym miescie. Pan Tadeusz odwiedzal tutaj swoja mame i rodzenstwo. Musze przyznac, ze milo bylo widziec, ze w czasie tej wizyty wlaczyl sie on do naszej dzilanosci polonijnej . Podziwalismy jego profesjonalizm w czasie koncertu koled w kosciele pw Sw Trojcy w styczniu 2014. Potem, w marcu, na zaproszenie Federacji Polek w Kanadzie - Ogniwo 20 w Windsor, pan Tadeusz bral udzial w pracach Jury, oceniajacych dzieci na dorocznym konkursie "Nasze Talenty", gdzie dzieci ze szkol podstawowych wystepowaly na scenie klubu "Dom Polski" w kategoriach: spiew, gra na instrumentach, deklamacja wierszy i taniec. Pan Tadeusz 2krotnie wystepowal tez w prowadzonym przeze mnie programie radiowym Magazyn Polski (sobota 2 Pm-ET, 99.1 FM CJAM Windsor/Detroit, www.cjam.ca) Opowiadal sluchaczom o zespole rodzinnym i o swojej tworczosci. Mielismy wtedy okazje posluchac kilka pieknych piosenek Ogrodu Wyobrazni. Zycze panu Tadeuszowi szczeslowego powrotu do Polski a calej jego muzycznej rodzine w Polce duzo wspanialych chwil na koncertach. Mysle, ze nastepnym razem do Windsor zawita caly zespol Rodziny Zalewskich z Branska :) :p :p

Rafal Nowakowski - T    18 May 2014 06:59 | Detroit, USA
Cieszymy sie bardzo, ze program Telewizji Detroit byl w stanie udokumentowac kilka wystepow pana Tadeusza Zalewskiego w Windsor w Kanadzie. Poziom profesjonalizmu przedstawiony podczas tych wydarzen wielokrotnie podkreslony byl i doceniony przez widzow naszego programu. Dziekujemy serdecznie za przedstawienie nam na emigracji tak wspanialych polskich utworow muzycznych i literackich. Materialy - w ktorych wystapil pan Tadeusz Zalewski - , ktore zostaly nagrane przez nasz program juz w tej chwili stanowia wazna i znaczaca czesc naszego archiwum i wielokrotnie beda wykorzystywane dla przypomnienia tych chwil, ktore jak najbardziej byly bardzo unikalne. Pozdrawiamy serdecznie.

Rafal Nowakowski - Telewizja Detroit.

michalSa    15 May 2014 22:41 | Estonia
Fajna strona, nawet ciekawy wpis, dodam se do ulubionych niech strace :)


342
wpisy/-ów