Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołu



Księga Gości

Dopisz się


Wdzięczny    07 November 2010 21:38 | Biała Podlaska
Również serdeczne dzięki składam za obecność i piękne wykonanie śpiewów podczas Mszy świętych i po nich w parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej. Jesteście naprawdę cudowni :) Powodzenia - niech Boża chwała się powiększa - oby tak dalej. Wielu łask życzę!

Małgorzata    07 November 2010 20:37 |
Oprawa muzyczna Mszy Świętej jednak może być piękna.Zapewniliście ją Państwo będąc w Białej Podlaskiej.Dziękuję bardzo Państwu ,że Swoim śpiewem uświetniliście odprawiane Msze Święte.Szkoda,że na co dzień nie dane jest nam słuchać pieśni w tak wspaniałym wykonaniu.Życzę dalszych sukcesów i wielu Łask Bożych w życiu codziennym.

zadumana    20 October 2010 14:56 | łapy
To było coś pieknego, ta Msza Swieta w malutkim kościółku w Łapach na długo zostanie w mojej pamieci. Jestescie cudowni....

Joanna    17 October 2010 21:29 | Łapy
Cieszę sie, że mogłam posłuchać pięknego wykonania utworów religijnych i nie tylko.Dotąd tylko slyszalam pozytywne oceny tego rodzinnego zespołu.

barbara    17 October 2010 09:17 | lapy
Bylam w kosciele w Lapach.wysluchalam krotkiego konceru,jestem pod ogromnym wrazeniem... cos niesamowitego.Anielskie glosy.

wielbicielki Damiana    26 September 2010 20:11 | Nowy Dwór/ Szczytno
Hejka wszystkim :) bardzo nam się podobał Wasz występ, można by rzec że to zmieniło nasze spojrzenie na pieśni religijne :) po Waszym koncercie muzyka ta nabrała uroku. Z przyjemnością się jej słuchało. Głos Justyny brzmiał anielsko. A muzyka Damina również nas fascynowała. Pozdrowienia dla całej Waszej wspaniałej rodzinki. :)

Ogród Wyobraźni    22 September 2010 11:50 | Brańsk
Dziękujemy:
Pani Dorocie.W "Multimediach" sukcesywnie ukazują się fragmenty utworów,szczególnie po wydaniu nowej płyty.Całości {prawie 100 utworów]można posłuchać stając się posiadaczem płyt zespołu.
Pani "Kamci".
Co roku gościmy we Władysławowie więc pewnie i za rok tak będzie, na początku sierpnia.
Państwu Andrzejowi i Ewelinie.
Ciekawa skala ocen!!!Sympatyczni, utrudzeni wędrownicy gościli w naszym muzycznym, podróżnym wehikule czasu po koncercie w przepięknych mazurskich Krzyżach.
Pani Ewelinie.
Władysławowo ma niepowtarzalny klimat skupienia,w którym mogą zaistnieć takie odczucia,łzy wzruszenia.Staramy się w tym co robimy,aby było serce i wtedy jest to bardziej autentyczne, i porusza tak wrażliwe osoby jak Pani.Za porównanie z "Turbo" możemy jedynie podziękować,jest nam miło,że Pani tak to wykonanie odebrała i myślę,że umieścimy tą piosenkę na nowej płycie.
Panu "MJG".
Świadectwo tak młodego człowieka,szczere,pełne sceptycyzmu i wątpliwości,to znak zmagań na drodze rozwoju duchowego,dobry znak,co wynika z konkluzji Pana wypowiedzi.Do zobaczenia za rok.
Pani Kasi.
Cieszymy się,że nasze klimaty są również Pani klimatami.Bratnie dusze w lot się odnajdują.
Pozdrawiamy Was wszystkich mili Goście i zapraszamy do odwiedzin jak również polecamy się,gdy jest jakaś potrzeba kocertowa.
Na ciągle dużą liczbę zapytań - czy śpiewamy inne piosenki,odpowiadamy - tak - i odsyłamy do linku - "Oferta"

Kasia    27 August 2010 00:10 | Wołomin
Witam. Byłam na wakacjach w Jastrzębiej Górze w lipcu..usłyszałam Państwa na niedzielnej mszy:)świetne wykonanie:)uwielbiam takie klimaty:)pozdrawiam

MJG_1    17 August 2010 22:44 |
P.S Być może członkowie zespołu zauważyli mnie, szczególnie w tym roku, kiedy to po każdej mszy chodziłem do zakrystii obok ich, w celu uzyskania tzw. "podpisu" od któregoś z kapłanów ;).
Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i do zobaczenie za rok!

MJG_1    17 August 2010 22:39 | Jabłoń, Lubelskie (okres wakacyjny Okuninka)
Witam!
Więc może zacznę od początku.
Mam zaledwie kilkanaście lat, więc niektórzy nie wezmą mojej opinii na poważnie, lecz słowa które napiszę są naprawdę szczere.
Z muzyką religijną zawsze kojarzyły mi się stare pieśnie typu "Gorzkie Żale" czy "Anielski orszak do niebios bram". Nigdy jej nie słuchałem tak dla zaspokojenia swojej potrzeby duchowe, nawet sam jej nie wykonywałem (bądź co bądź, śpiewałem na kilku niezbyt ważnych uroczystościach, nie tylko szkolnych). Lecz to się zmieniło, z jakiś rok temu. Moi rodzice mają od ponad (???) 13 lat działkę w Okunince (Jezioro Białe itp). Jako katolik i osoba wierząca poszedłem na mszę świętą przyjąć sakrament komunii itp. Kościół ten jest pod kuratelą drugiej parafii we Włodawie. Kapłan, który jest tam proboszczem zapowiedział iż podczas mszy będzie grał dla nas pewien rodzinny zespół, ojciec, córka i syn i ich twórczość nie jest zwykłą muzyką sakralną. Moje nastawienie po tych słowach wyglądało mniej więcej tak "nie no, kościół ma swoje pieśni od kilkuset lat, ale to dziwnie wygląda...". Bądź co bądź, zostałem. Mimo moich sceptycznych nastawień polubiłem całą oprawę muzyczną mszy w wykonaniu państwa Zalewskich. Szczerze ich polecam ;).
Pozdrawiam ;)!


342
wpisy/-ów