Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Ewelina    14 August 2010 18:28 |
Byłam w kościele we Władysławowie...mistrzowskie wykonanie "jaki był ten dzień" zespołu Turbo, rzadko zdarza się, żeby ktoś wykonał lepiej utwór, niż w oryginalnej wersji- ale wy to zrobiliście! Gratuluję.
Przy "Laleczce z saskiej porcelany" aż poleciały mi łzy. To, co robicie jest zwyczajnie GENIALNE:) pozdrawiam serdecznie:)

Andrzej i Ewelina    12 August 2010 19:16 |
Koncert w Krzyżach w skali od 1 do 5 oceniamy na 6:), bardzo nam się podobał i mamy nadzieje że jeszcze kiedyś będziemy mogli Państwa posłuchać:).

Ps. Dziękujemy bardzo za zabranie strudzonych wędrowników do domu przez lasy mazurskie:).

Kamcia    11 August 2010 23:08 | Łaziska Górne
Na tegorocznych wakacjach we Władysławowie miałam okazję usłyszeć Was podczas mszy świętej. Bardzo mi się podobała Wasza muzyka, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję Was usłyszeć :-)

Dorota    11 August 2010 17:22 | Z Lipska
Witam serdecznie!!! Miałam okazję słuchać pieśni w Waszym wykonaniu będąc na pielgrzymce w Piotrawinie. Wasze głosy są tak cudowne, że mogłabym ciągle słuchać Waszych wykonań :)
Często wchodzę na tę stronkę i chętnie słucham nagrań w Waszym wykonaniu. Mam nadzieję, że pojawi się ich więcej w zakładce,,Multinedia" ;)
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i powodzenia;)

Ogród Wyobraźni    03 August 2010 20:24 | Brańsk
Dziękujemy Pani Idze,która jak można się domyślać,ma jakieś miłe muzyczne wspomnienia ze swojej historii życia, przylatujące podczas słuchania nas w Jastrzębiej Górze.Cieszymy się Pani radością. Dziękujemy Pani Teresie za refleksje z Poręby,miłe słowa i pozdrowienia.Pozdrawiamy również obie Panie.Z Panią Danusią Korcz łączy nas dłuższa zażyłość.Jak sama wspomina - to już 9 lat.Gościła nas w swoim Pensjonacie "Panasz" w Karwi przez okres tygodnia w sezonie turystycznym! i co roku spotykamy się chociaż na chwilę na ławeczce pod dostojnymi brzozami, uwiecznionymi nawet w naszych tomikach wierszy.Udziela nam również wsparcia w wielu aspektach życia muzycznego i nie tylko.To czasami taki mały konfesjonał.Dziękujemy za wszystko,wiemy,że na Panią możemy zawsze liczyć.Pozdrawiamy.

danka korcz    30 July 2010 01:46 | karwia
KOCHANI,pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za piekne spiewanie w Jastrzebiej Gorze i Wladyslawowie.Szkoda ,ze tym razem mielismy tak malo czasu dla siebie.To juz 9 lat mija ,gdy po raz pierwszy uslyszalam Was w Rumi ,mialam wielkie szczescie ,ze sie poznalismy.Drogi panie Tadeuszu,kochane dzieci ,w moim sercu zostaniecie na zawsze

Teresa    25 July 2010 13:35 | Warszawa
Będąc w Porębie w kościele a potem na festynie miałam przyjemność posłuchać przepięknej muzyki i jestem wciąż pod wrażeniem. Płytę "Kim ja jestem" przesłuchałam wielokrotnie - brak mi słów.....Wszyscy jesteście wspaniałymi ludźmi, których Bóg powołał i obdarzył talentami aby świat usłyszał DOBRĄ NOWINĘ. Życzę dalszych sukcesów i wiele radości. Serdecznie pozdrawiam

iga    18 July 2010 20:48 | Cieniawa
Jestem w pracy w Jastrzębiej Górze i dzisiaj miałam okazję na mszy usłyszeć jak śpiewacie. Aż nie chciało się wychodzić z kościoła ale niestety musiałam wracać do pracy w przeciwnym razie zostałabym chyba na następną mszę:) Macie świetne głosy eh przypominają się same dobre chwile:)
Pozdrowienia dla całego zespołu:) Jesteście świetni!!!:)

Ogród Wyobraźni    13 July 2010 22:33 | Brańsk
Dziękujemy Pani Kasi,Justynie i Panu Marcinowi za odwiedziny i miłe słowa.To nas uskrzydla i dodaje motywacji do niełatwego muzycznego wędrowania.Może dane nam będzie gościć u Państwa dłużej.
Pozdrawiamy.

Justyna    05 July 2010 22:27 | Międzyrzec Podlaski
Dziękujmy za piękny występ w naszym parafialnym Kościele! Na długo zostanie w naszej pamięci! Bardzo cieszymy się, że mogliśmy posłuchać Was na żywo:)
Życzymy dalszych sukcesów i pozdrawiamy
Justyna z rodziną :)


342
wpisy/-ów