Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


ks. Łukasz    28 February 2010 19:23 | Czyżew
naprawdę piękny występ zespołu. z pamięcia w modlitwie ks. Łukasz z Czyżewa

Ogród Wyobraźni    17 February 2010 08:58 | Brańsk
Dziękujemy Pani Grażynie,Pani Renacie i jak się domyślamy - Panu Sławkowi.Życzliwość i troska o dobro zespołu,kwiaty przemyśleń i wzruszeń - to cenny ślad po naszych spotkaniach z Państwem w różnych zakątkach kraju,czasem Europy.Płyty rzecz jasna można zamówić za zaliczeniem pocztowym.Co do nazwy, to prosimy Pana Sławka o przeczytanie naszych wcześniejszych wyjaśnień na tym forum.Pozdrawiamy wszystkich Gości, odwiedzających naszą stronę internetową.

Grażyna    16 February 2010 22:48 | Skarszewy
I ja miałam tę niewątpliwą przyjemność przeżyć Mszę Świętą 14 lutego w Elblągu, w Kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy, którą tak uświetniliście swoim cudnym śpiewaniem (a i graniem). Byłam tam u mojej mamy i nie miałam pojęcia, że spotka mnie tak wspaniałe przeżycie, po którym mam na razie jedną płytę, ale z pewnością zakupię kolejne. Mam nadzieję, że nie było to dla mnie jedyne takie spotkanie. A Pan, Panie Tadeuszu ma rację co do proboszcza tej parafii - to nieprzeciętna postać, o bardzo szerokich horyzontach i wielkim sercu. Serdecznie pozdrawiam i życzę radosnego życia, mnóstwa tak pięknych koncertów i dalszych sukcesów.

slawopisz    16 February 2010 18:51 | z Polski
Troszkę mi się nie podoba nazwa zespołu. Ogród Wyobraźni powstał w Ełku i kojarzy się z najlepszymi latami muzyki progresywnej w Polsce. Czy naprawdę nie mogliście znaleźć już lepszej nazwy?

Renata z dziecmi    16 February 2010 16:12 | Elbląg
Byłam zauroczona Waszym talentem i tą atmasferą jaka panowała w naszym kościele w Elblągu, podczas Waszego występu. I to że dzięki tym wspaniałym zamiłowaniom dajecie wiele radości i miłości innym.Mam nadzieję że jeszcze nie raz nas odwiedzicie. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam.

Ogród Wyobraźni    12 February 2010 17:13 | Brańsk
Dziękujemy za ciepłe słowa Pani Ewie a marzenie Pani Justyny zmierza już ku spełnieniu.Wkrótce zaśpiewamy na Ślubnej Mszy Świętej w Rucianem Nida.
Pozdrawiamy wszystkich Gości naszej stronki.

Ewa    08 February 2010 22:14 |
Wciąż jestem pod wrażeniem Waszej oprawy muzycznej na Mszy Świętej w Sokółce. Żałuję, że nie mogłam zostać po Mszy, aby móc Was dłużej posłuchać, ale mieliśmy chrzest i trzeba było zmykać z dzieciątkiem do domu. Sprawiliście nam swoją obecnością śliczny prezent na chrzciny.
Pocieszam się, że mam Waszą trzecią płytkę, a w przyszłości może jeszcze nie raz uda mi się Was posłuchać.
Trzymajcie tak dalej!
Pozdrawiam serdecznie :)

Justyna C.    02 February 2010 19:01 | Ruciane-Nida
Hmm, jak Was usłyszałam zamarzyło mi się, żebyście kiedyś zaśpiewali i zagrali na moim ślubie!!!Mam nadzieję,że moje marzenie spełni się... :roll

Ogród Wyobraźni    01 February 2010 18:33 | Brańsk
Dziękujemy Pani Renacie z Rodziną i Panu Jankowi z Kanady oraz tajemniczemu "Alertowi".Słowa życzliwych ludzi, to dla nas zobowiązanie do wytrwałości w trudnej ale pięknej wędrówce.

Renata z rodzina    27 January 2010 19:59 | Tomaszow Maz.
Serdecznie dziekujemy za mini koncert w Kosciele Filipinow w Tomaszowie Mazowieckim dzieki Waszej plycie jestescie ciagle z nami.

POZDROWIENIA OD TOMASZOWIAN


342
wpisy/-ów