Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


kaśia...:))    06 January 2010 20:59 | Włodawa
Naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem muzyką,którą wykonał ten zespół goszcząc we Włodawie.Życzę Wam dalszych sukcesów i niech jak najwięcej osób zostanie zauroczonych słowami wyśpiewanymi z waszych ust!!!CUDNIE.....:)))))))

Kasia;    06 January 2010 20:22 | Dryga okolice Chodorówki Nowej
Cieszę się, że przyjechaliście do Chodorówki.
Bardzo mi się podobało to jak śpiewliście.
Życzę wam dużo sukcesów i pozdrawiam.;P

grażyna    04 January 2010 14:44 | włodawa
Pięknie, Wasz koncert we Włodawie będę długo wspominać, śpiewacie cudownie tylko dla mnie za mało, mogłabym słuchać Was bez końca, czuję niedosyt. Szkoda, że po Mszy św tylko trzy piosenki.Byłam dwa razy w kościele, żeby Was posłuchać. Szczęść Boże :)

Włodawiacy :)    03 January 2010 20:23 |
Pięknie :), gorące pozdrowienia i życzenia wszelkiej pomyślności na każdy dzień :)

Ks, Dariusz Sobieraj    30 December 2009 01:58 | Bartoszyce
Wiele radości i otwartości ludzi na Waszą twórczość w nowym 2010 roku. Pozdrawiam

Oskar    25 December 2009 19:29 | Elbląg
Jesteście wspaniali! Kupiłem wszystkie Wasze płyty - tak bardzo podobał mi się Wasz występ w kościele św. Brunona. Gdy słucham pieśni z tych płyt, coś we mnie pęka. Czuję, że staję się lepszym człowiekiem! Moja żona i córeczka też są pod wielkim wrażeniem. Uwielbiamy Was słuchać, macie wszyscy piękne głosy. Dzięki tym pieśniom inaczej patrzę na otaczający mnie świat. Dziękuję Wam za to i życzę dalszych sukcesów. Nagrywajcie więcej cudownych płyt. Na pewno je kupię. Pozdrawiamy całą waszą rodzinę.
Oskar z rodziną.:)

Ogród Wyobraźni    25 December 2009 08:46 | Brańsk
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim odwiedzającym naszą stronkę.Nowy Rok 2010 niech przyniesie jak najwięcej dobra,ciepła i miłości.Dziękujemy za wpisy i oczywiście można nas zaprosić również na koncerty świeckie i inne wydarzenia wymagające oprawy muzycznej,wokalnej.Szczegółowo podajemy te informacje w linku [Oferta].Pozdrawiamy naszych miłych Gości :)

Milena    20 December 2009 13:14 | Sępopol
Koncert w sępopolskim kościele był niesamowity. Jestem pod wrażeniem i czekam na "świecki" koncert w naszym Domu Kultury ;)

Rafaello    16 December 2009 23:26 | Elbląg
Dziękuję za występ w Elblągu na mszy dziecięcej w parafii Św. Brunona. Wasz występ zrobił duże wrażenie. W okresie przedświątecznym słuchamy w domu Waszych kolęd z płyty "Pierwsza Gwiazdka". Od tradycyjnych, przez Presinera do tych całkiem nam nieznanych :).
Wraz z podziękowaniami pragnę złożyć życzenia zdrowych, pogodnych i RODZINNYCH :) Świąt Bożego Narodzenia. Jesteście na dobrej drodze. Idźcie nią dalej :) .

Ogród Wyobraźni    16 November 2009 17:44 | Brańsk
Dziękujemy za tyle serdreczności płynących z Bartoszyc[z obu parafii]na czele z Ks.Dariuszem i wszystkim innym osobom dzielącym się swoją wrażliwością,wewnętrznym pięknem.Panią Bożenę z Warszawy prosimy o kontakt a zaradzimy potrzebie wynikającej z kontekstu wypowiedzi.Pozdrawiamy wszystkich naszych miłych Gości.


340
wpisy/-ów