Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Ogród Wyobraźni    19 April 2014 11:53 | Brańsk
Dziękujemy Pani Anicie za wpis i zapraszamy do odwiedzin.Wszystkim naszym Gościom,życzymy Wesołych Świąt Wielkiej Nocy.Pozdrawiamy.

AnitaSit    16 April 2014 15:32 | GdaDsk
Ostanio du|o czytam blogów, stron a tak|e bywam na forum dyskusyjnym gazety.pl.
Ta strona mnie bardzo zaciekawiBa, dodaBam sobie j do ulubionych. Pozdrawiam Anita :)
Nie gram w darmowe gry flash na facebooku!

Ogród Wyobrażni    20 February 2014 03:55 | Brańsk
Dziękuję Pani Kasiu z Chattam,prowincji Windsor w Kanadzie.Jeżeli dostaniemy zaproszenie to rzecz jasna zawitamy całym zespołem.Moje solowe występy przyjmowane są ciepło,dziękuję bardzo.

Kasia    18 February 2014 03:35 |
Dziękuje za stronę. Super imię dla zezpołu. Do następnego, tym razem cały zezpołu w komplecie! Pozdrawiam, K

Ogród Wyobrażni    24 December 2013 19:04 | Brańsk
Zdrowych,Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzymy naszym Słuchaczom i Dobrodziejom,dzięki którym mogliśmy i mamy nadzieję będziemy dalej mogli realizować nasze muzyczne i poetyckie marzenia.Dziękujemy i pozdrawiamy osoby odwiedzające stronkę zespołu a szczególnie Panów- Krzysztofa i Dariusza, ostatnio wpisanych w księdze Gości.Ludzkie serca,gdy zgodnie w takt biją, ukazują piękno wspólnie przeżytych chwil na koncertach.Jest to dla nas zaszczyt i zobowiązanie do dalszych starań na niwie muzyczno-poetyckiej.Niektóre pomysły są inspirowane takimi spotkaniami,które niosą ku wyżynom przeżyć duchowo-intelektualnych.Piszę te słowa w imieniu zespołu i własnym z dalekiej Kanady,już trochę tęsknię do Polski ale mam nadzieję,że od czerwca będziemy znowu służyć Państwu na ziemi ojczystej.Do zobaczenia.

dr Dariusz T. Wesoło    14 November 2013 16:20 |
Słyszałem o Was niejednokrotnie, zaś słuchałem raz tylko, ostatniej niedzieli w Nurze. Nawiązując do miłej rozmowy, chcę podkreślić raz jeszcze: siła Waszego świadectwa, jako ludzi świeckich i jako rodziny, jest naprawdę duża i trzeba z tej siły w dobrych celach często korzystać. Śpiewacie pięknie, wzruszacie, pobudzacie do myślenia. Bardzo dziękuję za te wzruszenia i myśli, które Wasza muzyka we mnie obudziła. Do następnego spotkania więc.
dr Dariusz T. Wesołowski
prorektor Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie

krzysiek    07 October 2013 20:43 | kalisz
jako fanowi muzyki rockowej nazwa Ogród Wyobraźni kojarzyła mi się dotąd tylko z grupą z lat 80-tych i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony i z zainteresowaniem wysłuchałem Waszego występu.Piękne kompozycje,teksty chwalące Boga i talent to Wasze niewątpliwe atuty.Dziękując za Wasz pierwszy występ w Kaliszu-najstarszym polskim mieście (a co tam,odrobina reklamy nie zawadzi) :) życzę wielu udanych występów,następnych wydawnictw i ciągłego poszerzania kręgu odbiorców :)

Ogród Wyobraźni    30 September 2013 05:36 | Brańsk
Długo nie pojawialiśmy się na stronce ale to nie znaczy,że zapomnieliśmy o naszych Gościach.Cieszymy się Waszymi odwiedzinami strony[przybieramy się do jej uaktualnienia] i często wzruszającymi świadectwami przeżyć duchowych, jakimi się dzielicie.Dziękujemy Oli,"Ona",Iwonie,Tomkowi-wszyscy z Urzędowa,za podziękowania,gratulacje,zaproszenia.Jesteśmy otwarci na każdą nową inicjatywę z Waszej strony.Piotrkowi z Rudawy dziękujemy tak jeszcze mocniej,to "stary" niespokojny dobry duch naszych zmagań festiwalowych.Przygrywał Damianowi na zwycięskim festiwalu w Mikołowie.Wpis Beaty,która słuchała nas w Jastarni, emanuje głęboką wrażliwością,dziękujemy i oczywiście odpowiemy-tak, na ewentualne zaproszenie do wspomnianej we wpisie parafii.Drodzy Goście,pozdrawiamy serdecznie i chcielibyśmy spotkać się z Wami jeszcze niejeden raz.Kolejna płyta i książka rodzą się w bólu ale małymi kroczkami zmierzamy do szczęśliwego finału.Jest coraz trudniej finansowo ale nie tracimy nadziei.

Beata    14 July 2013 22:49 | Jastarnia/Długa Szlachecka k.Warszawy
Przebywając na urlopie uczestniczyłam z rodziną w Mszy Św którą uświetniła rodzina Państwa Zalewskich.Było cudownie .Kiedy zaśpiewali,, Laleczkę z saskiej porcelany" po policzkach poleciały mi łzy.Piękne wykonanie mojej ulubionej piosenki z dzieciństwa.zakupiłam dwie płyty i już przesłuchałam je w odtwarzaczu w samochodzie/na urlopie trudno inaczej-Śliczne.Pozdrawiam całą rodzinę Państwa Zalewskich/to również moje nazwisko panieńskie/-życzę zdrowia i wielu łask Bożych.
Zapraszamy z koncertem do naszego Kościoła Św Anny w Długiej Kościelnej,gm.Halinów

Piotr    01 June 2013 12:11 | Rudawa
No witam serdecznie . Przypadkowo trafiłem na jakieś wasze wykony w internecie ( Damiana musisz stać się dzieckiem ) no i wspomnienia przeżytych wspólnie chwil powróciły szczególnie nocna jazda na festiwal do Myśliborza chyba Fiatem 125 a później 1 miejsce chyba, tudzież festiwal w Żywcu czy Zielonej Górze Cieszę się ogromnie że dalej śpiewacie i rozwijacie swoją działalność i talenty odezwę się Piotr. B


342
wpisy/-ów