Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Weronika    13 August 2012 12:58 |
Dziękuję za koncert w Okunince po Mszy Św. Było wspaniale! Dziękuję też za autograf na Płycie: '' Kim ja jestem? ''. To było cudowne. Bardzo cenię Wasze piosenki

SYLWIA    24 May 2012 15:16 | Horodnianka
Bardzo Wam dziękuję za wzbogacenie mszy św. w parafii św.ap. Piotra i Pawła w Suchowoli. Serdeczne Pozdrowienia.

Karol    15 April 2012 11:05 | Topczewo
POZDRAWIAM RODZINĘ ZALEWSKICH
Bardzo dziękuję za te piękne piosenki w waszym wykonaniu.
Jeszcze nigdy żaden zespół muzyczny nie wzbudził we mnie podziwu aż do dziś.

ANIELA    09 April 2012 17:11 | LUBLIN
POZDRAWIAM RODZINĘ ZALEWSKICH,i bardzo dziękuję za wzbogacenie MSZY ŚW.O 12.30 w P.ŚW.Antoniego w Lublinie,przepięknie brzmiącym dwu-głosem. "AVE MARyJA" Justynki było niebiańskie.Gratulacje i powodzenia na przyszłośc. zachwycona uczestniczka

Ewa    11 March 2012 20:11 | Garbów
Witam rodzinę Zalewskich :)
Pochodzę z Garbowa. Dziś uczestniczyłam we Mszy Świętej z Państwa udziałem.
Jestem pod wrażeniem.
Dziękuję życzę dużo szczęścia :)

Ania    12 February 2012 14:29 | Dąbrówka
Witam !
Miałam okazje posłuchac dzis na mszy św.tj.12.02.2012r wspaniałego zespołu jakim jest Ogród Wyobrazni,chciałabym podziekowac za chwile refleksji i oczywiscie podziekowac naszemu nowemu proboszczowi,który bardzo duzo juz zrobił dla naszej parafi. :) Serdecznie pozdrawiam cały zespół i gratuluje pieknego głosu Justynie i całego talentu jakim jestescie obdażeni.

Marta MM    08 January 2012 20:34 | Biała Podlaska
Słuchałam pięknego spiewu podczas mszy... Kupiłam płytę... Gdybyscie spiewali w parafii na stałe, byłabym wzorową chrześcijanką i we mszy swiętej uczestniczyłabym codziennie. Pozdrawiam i dziękuję za chwilę refleksji. PS.Proszę o znak, gdzie można was jeszcze usłyszeć

Andrzej    08 January 2012 20:01 |
Wspaniale współbrzmiące i znakomicie strojące głosy!!! Słuchanie Was dzisiaj podczas mszy św. było prawdziwą i nieskrywaną przyjemnością!
Gorąco pozdrawiam z Białej Podlaskiej i życzę wielu, wielu sukcesów!!!

Ogród Wyobraźni    07 January 2012 16:30 | Brańsk
Z okazji Nowego Roku 2012, życzymy naszym słuchaczom jak najwięcej dobrych dni,pogody ducha,spełnienia marzeń i wytrwałości w dążeniu do szczytnych celów.
Dziękujemy za odwiedziny i ciepłe słowa Pani Krystynie,Panom:Bogdanowi, Krzysztofowi oraz wszystkim odwiedzającym.Wiersz,o którym wspomina Pani Krystyna,wrócił na swoje miejsce w linku -"twórczość".Pozdrawiamy naszych Gości.

Krzysiek    01 November 2011 00:32 |
Witam, uczestniczyłem w jednej z Mszy w parafii św. Pawła Apostoła w Bochni dnia 30.10.2011 podczas której to spotkała mnie ogromna niespodzianka w postaci wysłuchania Waszej twórczości zarówno podczas liturgii jak i później w trakcie mini-koncertu. Szczególnie spodobał mi się głos kobiecy (co muszę przyznać rzadko mi się zdarza), byłem i jestem nadal zachwycony Twoją barwą i emisją Justynko, a w vibrato się po prostu zakochałem :) Zaskoczenie tym bardziej się spotęgowało gdy zobaczyłem tu na Waszej stronie ile masz lat i że pomimo tak młodego wieku masz tak genialny wokal. Jeśli zawitacie jeszcze kiedyś w moje strony na pewno zjawię się na Waszym koncercie. Gorąco pozdrawiam :)


342
wpisy/-ów