Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Krystyna    31 October 2011 17:15 | Bransk
Witajcie sąsiedzi:)Damian-gratuluję i życzę sukcesów:)Tadziu-próbowałam skopiować i przesłać moim znajomym wiersz o Cz.Niemenie,ale nie ma go. :( Pozdrawiam Was zza płotu?płota?Nieważne skąd,ale cieplutko:)

Bogdan Herbetko    29 September 2011 01:16 | Windsor,Ontario,Canada
Oby tak sie stalo,zobaczyc koncert Twojego zespolu na zywo byloby moim marzeniem.Gratuluje Damianowi magistra a Tobie dalszych sukcesow w Waszej tworczosci i coraz to nowszych osiagniec.Pozdrawiam Twoja cala rodzine a Justyne zachecam do dalszej pracy w celu dorownania naukowego swojemu starszemu rodzenstwu.Slyszalem o Twoich bardzo pozytywnych reakcjach na temat wrazen z Kanady(oczywiscie z pominieciem tych bardzo smutnych),ja niestety bardzo tesknie za Polska z PIS-em u wladzy.Z wielkim szacunkiem-Bogdan

Ogród Wyobraźni    28 September 2011 08:06 | Brańsk
Bogdanowi Herbetko chcę poświęcić osobny wpis.Dziękuję Ci za te słowa w księdze Gości.Zmarła siostra Zosia dużo mówiła o Tobie przez telefon,zanim pojawiłem się w Kanadzie.Rzadko spotyka się tak szlachetnych ludzi.
Dziękuję Ci za wszystko,dzięki takim ludziom świat nabiera tych piękniejszych barw.Mam też nadzieję,że usłyszysz nasz zespół na żywo i będziemy mieli okazję do ponownego spotkania.

Ogród Wyobraźni    28 September 2011 07:56 | Brańsk
Wczoraj tj.27 09 2011 roku Damian obronił pracę magisterską,jest magistrem sztuki.Spełniło się również moje marzenie,jest zawodowy muzyk w rodzinie.Gratuluje Ci Damian.Posłuszeństwo,wytrwałość, przyniosły wspaniały owoc.To czwarty magister spośród piątki moich dzieci.Justyna jest bowiem dopiero w trzeciej licealnej.

Bogdan Herbetko    25 September 2011 02:37 | Windsor,Ontario,Canada
Przyznam sie,ze poznalem Tadeusza w bardzo smutnych okolicznosciach.Smierc ojca Wladyslawa oraz siostry Zosi byly poteznym ciosem dla jego rodziny.Bylem pelen podziwu dla niego gdy w tak okrutnie trudnych chwilach potrafil znalezc chwile wytchnienia azeby skomponowac kilka wierszy dla swoich najblizszych.Zapraszajac Tadka oraz jego brata Waldka do mojego domu chcialem oddac hold mojej ukochanej przyjaciolce Zosi-ich siostrze.Spiewalismy wiele jej ulubionych piosenek ale najczesciej jej ukochana "Emilie"przy ktorej plakalem za kazdym razem.Tadziu sluchajac utworow Twojego zespolu mam nadzieje,ze bede mogl kiedykolwiek uczestniczyc w Waszy koncercie.Zycze dalszych wspanialych sukcesow.Bogadn Herbetko-Windsor,Canada

Ogród Wyobraźni    21 September 2011 14:30 | Brańsk
Sporo wydarzyło się w naszym życiu od ostatniego wpisu.Byłem miesiąc w Kanadzie[Tadeusz],gdzie w odstępie trzech tygodni zmarł mój tata i młodsza o dwa lata siostra.Nic już nie będzie takie jak dawniej.Z chóru rodzinnego[śpiewającego od trzech wieków] ubyły dwa potężne głosy. Dziękujemy za wielkie serca wielu osób towarzyszących im w ostatnich dniach życia, jak i w uroczystościach pogrzebowych.Polonia kanadyjska w Windsor pokazała dobre oblicze solidarności w bólu i żałobie.Był to też smutny, ale pierwszy urlop w mym życiu.Ze strony zamieszkałej tam dość licznie rodziny, zaznałem bardzo wiele ciepła,za co również serdecznie dziękuję.Młodzież koncertowała sama w Polsce i z tego zadania Justyna,Damian i Dalia wywiązali się b.dobrze.Dziękujemy za wpisy w księdze Gości Paniom:Magdzie,Martysi,Beacie,Małgorzacie,Dominice i ks.Antoniemu.Dowody uznania,podziękowania,gratulacje,to największa nagroda za nasze starania,aby życie było choć trochę piękniejsze.Mamy też wypróbowanych przyjaciół,którzy jak Pani Beata z Krzyży,pomaga organizacyjnie,abyśmy nie byli bezrobotni i wspiera duchowo.Dziękujemy ks.Antoniemu i życzymy owocnej pracy na nowej placówce,może się tam spotkamy.Śluby,wesela,studniówki,sylwester, itp - można nas zaprosić.Chciałem też poinformować,że 14-go 09 2011 roku miałem jako poeta wieczorek literacki w sali Biblioteki Wojewódzkiej w Białymstoku. [ul.Kilińskiego].Poezja w oprawie muzycznej naszego zespołu,wyfrunęła z szuflady mojego biurka i niesfornie hasała i hasa pod "strzechami".Dziękuję Dyrektorowi Książnicy Podlaskiej - Panu Janowi Leończukowi za zaproszenie,życzliwy udział i recytację moich wierszy.Podziękowanie niech przyjmie również Pan Daniel.Cieszymy się z licznych odwiedzin naszych Słuchaczy,wpisów w tej księdze i zapraszamy ponownie. Nowi Goście również mile widziani.

ks.Antoni Białystok    21 September 2011 09:37 |
Serdecznie pozdrawiam jestem juz od 2 dni w sieci ale od 3 tygodni na nowej parafii Panu Tadeuszowi i całej rodzinie wyrazy współczucia po odejściu do wieczności Taty. Pamietam w modlitwie.

DOMINIKA    18 September 2011 17:38 | Puławy
Chciałam z całego serca pogratulować talentu waszej rodzinie! Jesteście fantastyczni. Koncert po dzisiejszej Mszy Świętej był przecudowny! Córka ma niesamowitą barwę głowsu!! Gratuluję i życzę wytrwałości na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie:)

Małgorzata    25 August 2011 20:57 |
Pięknie dziękuję za prześliczną oprawę muzyczną mojego ślubu 20 sierpnia 2011 w Elblągu. Są Państwo wspaniali. Gratuluję talentu.

Beata    03 July 2011 16:08 | Krzyże
Witam serdecznie !
Gratuluję Panu Damianowi zdania egzaminu .Zawsze życzę wszystkiego najlepszego całemu zespołowi,bo to wspaniali ludzie.Bardzo polecam zespół również na imprezy okolicznościowe.Miałam okazję współpracować z zespołem i za to dziękuję


342
wpisy/-ów