Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


martyś    25 June 2011 08:57 | Złotki Przeczki
bardzo podobał mi sie wasz koncert w niedziele śpiewaliście naprawde pięknie :roll :grin

Magda    24 June 2011 14:26 |
Bardzo dziękuję za koncert dzisiejszy z okazji odpustu u nas w parafii :) świetnie śpiewacie ! naprawdę bardzo mi sie podobało! dzięki piekne ! pozdrowienia i zycze wszelkiego dobra od Boga i ludzi ! :))

Ogród Wyobraźni    08 June 2011 22:54 | Brańsk
WŁaśnie przed chwilą wróciłem z Białegostoku[ojciec]
z koncertu dyplomowego Damiana,który odbywał się w Pałacu Branickich.Piątka dyplomantów i 35-cio osobowy chór Uniwersytetu im.F.Chopina w Białymstoku a wśród nich śpiewający i dwa utwory dyrygujący Damian.Byłem pod ogromnym wrażeniem poziomu i wzruszony bo to moje dziecko[moje nieziszczone osobiście marzenie dzieciństwa]-zawodowy muzyk,pierwszy w rodzinie.Bardzo dramatyczna była to droga,sam mało wierzyłem w taki finał ale udało się,los nie przekreślił marzeń,wystarczyło uporu,dzięki Opatrzności Bożej.Po tej osobistej refleksji chciałbym podziękować w imieniu własnym i całego zespołu za ostatnie odwiedziny na stronie Państwu:"Mar" z Sokółki;"Kasia dzień młodzieży"i "Raphael" z Piotrawina;"Piszance" z Pisza;"Jagódce,"Bernie","Wokerowi"i "Irenie" z Malborka.Dziekujemy za piękne słowa,życzenia,pozdrowienia."Ave Maria" która tak podobała się Panu "Raphael" jest często komplementowana przez słuchaczy i wykonujemy ją na Ślubach -gwóźdź programu.Pozdrawiamy,obiecujemy, że odpowiemy -tak na kolejne zaproszenia i że koncerty będą dłuższe.Do zobaczenia.

Irena    29 May 2011 22:52 | Malbork
Dzisiaj byłam na Pięknym,koncercie.Wzruszyłam się bardzo.Życzę dalszych sukcesów w muzykowaniu.

woker    29 May 2011 22:45 | Malbork
29.5.2011 w Malborku byłem z żoną na mszy o 13:00 i wysłuchalismy koncertu po mszy.Bardzo namsię podobaliście,jako muzycy i wogóle.Nawet otrzymałem wizytówki napewno z nich skorzystamy.Życzę dużo sukcesów.

bernie    29 May 2011 22:26 | malbork
...jestem pod wrażeniem (i nie tylko ja!)wasze brzmienie jako trio bardzo przypadło wszystkim do gustu, wrażenie potęguje młody wiek śpiewającej siostry z bratem...no i ten skromny i dostojny ich tatuś...poszedłem w ost. chwili na mszę na godz.13 (dzięki żonie - z Białegostoku) i doznałem wzruszenia...inni też tak reagowali,płytkę oczywiście kupiłem i słucham, słucham.Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Zalewskich od wszystkich Podgórskich!Pozdrowionka!

jajagodka1    29 May 2011 19:06 | Malbork
Dzisiaj byłam na Waszym koncercie trochę dla mnie za krótki ,dziękuję, było pięknie- z parafii ŚW.URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ -JADZIA

piszanka    22 May 2011 16:16 | pisz
dziękuje za piękne śpiewanie w naszym kościele w Piszu w parafii ŚW. JANA CHRZCICIELA,w dniu 22 maja 2011r,pozdrawiam serdecznie cały zespół!!!!!

^^Raphael^^    15 May 2011 20:39 |
Gratuluję wspaniałego występu na dniu młodzieży w Piotrawinie.Świetny wokal Justyny.Daria ożywiła ten koncert bo tak jakoś smętnie było.Myślę, że podczas występu możecie więcej się ruszać to będzie naprawdę ok :-D Ave Maria zaśpiewane przez Justynę 'zwaliło' mnie z nóg. Mam nadzieję, że będę miał okazję jeszcze państwa usłyszeć. Pozdrawiam :-)

kasia dzień młodzież    14 May 2011 21:05 |
Ps. Bardzo podobał mi się występ Justyny i Damiana lecz największe i najlepszy zarazem występ uważam występ Dari


342
wpisy/-ów