Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


kasia dzień młodzież    14 May 2011 21:02 |
Witam! Chciałam serdecznie podziękować za wspaniały koncert w piotrawinie na dniu młodzieży 2011r. Bardzo podobał mi się repertuar a szczególnie koniec koncertu. Żałuje tylko że koncert trwał tak krótko i mam nadzieję że jeszcze kiedyś was posłucham.

Mar...    27 April 2011 15:02 | Sokółka
Dziękuję za piękny i pełen refleksji występ, który odbył się w ubiegły Poniedziałek Wielkanocny w Sokółce. Wszyscy śpiewaliście i graliście pięknie, ale najbardziej podobał mi się anielski i silny głos wokalistki. Często słucham utworów z najnowszej płyty. Cieszę się, że ją kupiłam. Dodają mi wiary, energii, nadziei, wywołują także wzruszenie i różne wspomnienia. Ponadto skłaniają do różnych przemyśleń. Serdecznie pozdrawiam :)

Ogród Wyobraźni    24 April 2011 01:19 | Brańsk
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Słuchaczom i Gościom wiele radości,zdrowia,spełnienia najskrytszych marzeń.Dziękujemy i pozdrawiamy:Kl.Krzysztofa-Częstochowa z ks.Markiem, zawsze życzliwym i pomocnym w najtrudniejszych chwilach zespołu,na pewno znajdzie się jeszcze na naszej trasie muzycznej;Antala-Mamy nadzieję,że duszpasterze parafii Szepietowo,będą zapraszać inne zespoły zgodnie z Pana sugestią;Barta-Supraśl, mimo dojmującego chłodu wspominamy ciepło;Kasię-Parczew bardzo gorący a piękny kościółek w perspektywie,jeżeli zaprosicie,przyjedziemy ponownie;Mateusza-wyszczególnione słowa uznania są dla nas zobowiązaniem;Małgosię-Wrócimy jak pisałem powyżej;Lenę-to pięknie,że mogliśmy Pani pomóc przeżyć tak głęboko Mszę Świętą;Grzegorza-Parczewianie,oprócz gorącego przyjęcia, bardzo licznie dali wyraz wdzięczności i wrażliwości na forum,jakim jest ta księga;M;]- Budujące słowa uznania,mamy też nadzieję na spotkanie,przy tak bardzo życzliwym ks.proboszczu-jest to wysoce prawdopodobne;Krysi-Olecko,to punkt zwrotny po bardzo trudnej dla nas zimie,ks.Lech po Giżycku i tu o nas nie zapomniał.Raz jeszcze dziękujemy wszystkim odwiedzającym i za te wpisy- rytmami Waszych serc.Jesteśmy do dyspozycji,służymy oprawą wokalno - muzyczną i nie tylko,na prawie każdej uroczystości,tego wymagającej,w ten sposób również można nam pomóc.Czekamy więc na Wasze zaproszenia, na m.in-Msze ślubne,wesela,festyny,studniówki,sylwestra,bale itp.Bardziej szczegółowe informacje na stronie zespołu.Mecenasi,sponsorzy również mile widziani-szczegóły w linku-"Wsparcie zespołu".Z tego miejsca dziękujemy wszystkim,którzy nam do tej pory pomagali.W przygotowaniu kolejna płyta i książka,można wesprzeć te dziełka i zareklamować siebie.Zachęcamy.

KRYSIA    17 April 2011 20:43 | OLECKO
DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY KONCERT W OLECKU- ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA NA DALSZE KONCERTOWANIE.

M;)    03 April 2011 18:58 |
Wasz koncert i cała oprawa mszy św. w Nurze było czymś niesamowitym. Cudownie śpiewacie. Mam nadzieje, że będę mogła jeszcze kiedyś usłyszeć was na żywo. Bardzo podobało mi się wykonanie Damiana:)

Grzegorz    14 March 2011 15:21 | Parczew
Wspaniały występ serdecznie pozdrawiam i dziękuje za ten występ w Parczewie i życzę dalszych sukcesów

Lena    13 March 2011 22:22 | Parczew
Dziękuję za tę mszę - przeżyłam ją dzięki Wam podwójnie.

Małgosia    13 March 2011 20:28 |
Piękny występ w Parczewie. Wróćcie do nas jeszcze.

Mateusz    13 March 2011 17:59 | Parczew
Serdeczne dzięki za występ w Parczewie.Jestem pod wielkim wrażeniem głosu Justynki i gry Damiana.Gratulacje dla tatusia.Pozdrawiam :).

Kasia    13 March 2011 17:54 | Parczew
Bardzo podobał mi sie koncert w Opatrzności Bożej w Parczewie . ;) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś u nas zagościcie . Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów . :)


342
wpisy/-ów