Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Bart    27 February 2011 19:29 | Supraśl
Dziękuję za ubogacenie mszy świętej pięknym śpiewem, jesteście wielcy!

Antal    16 January 2011 20:35 | Szepietowo
Wielkie dzięki za oprawę muzyczną Mszy Świętej w kościele parafialnym oraz za krótki koncert. Mam nadzieję że takie lub podobne inicjatywy znajdą się w kalendarzu naszej parafii.
Tak trzymać !!!

Kl. Krzysztof    06 January 2011 14:45 | Częstochowa
Rodzina Zalewskich jest dla mnie wspaniałym przykładem jak najlepiej wykorzystać talent otrzymany od Boga. Jestem wdzięczny za każdy Wasz koncert, który usłyszałem i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze niejeden usłyszeć. Pozdrawiam :)

Ogród Wyobraźni    24 December 2010 20:29 | Brańsk
Dziękujemy Pani Kamili i Pani pod nickiem "Mloda" z Czarnej Białostockiej.Wyznanie drugiej Pani było dla nas bardzo miłym szokiem.To dobrze,że muzyka i słowo ma czasami taką siłę oddziaływania.Życzymy aby mogła Pani przełamać trwale swoją słabość.Będziemy Panią na swój sposób wspierać.Pozdrawiamy obie Panie i wszystkich odwiedzających naszą stronkę.Odpowiadamy na liczne pytania: czy zespół gra muzykę weselną? - tak. Możemy zapewnić uroczystą oprawę Mszy Świętej Ślubnej,zagrać na weselu,choince,studniówce,sylwestrze,balach okazjonalnych,festynach,również można nas zaprosić na wieczorek autorski naszej poezji we własnej oprawie słowno - muzycznej.Możemy też nagłośnić imprezę w plenerze i obiektach zamkniętych.Prowadzimy też konferansjerkę,piszemy teksty i muzykę.Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,życzymy aby to co dobre,było udziałem wszystkich naszych przyjaciół a nadchodzący Nowy Rok 2011,przyniósł jak najwięcej radosnych wydarzeń w życiu osobistym naszych słuchaczy i czytelników.

Mloda    08 December 2010 08:46 | Czarna Białostocka
mam problemy z alkoholem. czuje ze oddalam sie od Boga. ale po waszych spiewach na mszy cos mi podpowiedzialo zebym poszla do spowiedzi. Zobaczylam jaka Wy jestescie szczesliwi zyjac blisko Boga.

Mloda    08 December 2010 08:41 | Czarna Białostocka
chcialabym Wam serdecznie podziekowac za wystep w Czarnej Białostockiej.

Kamila    28 November 2010 00:57 | Czarna Bialostocka
Dzisiaj dowiedzialam sie,ze znow bede mogla uslyszec Slowo Boze z Waszym akompaniamentem podczas Mszy Sw.To juz drugi raz w tym roku:-)W marcu sluchalam Was z mezem w Wasilkowie,za tydzien bedzie to Czarna Bialostocka:-) Z radoscia czekamy na Was aby wspolnie chwalic Pana Boga podczas liturgii Mszy Sw...Pozdrawiamy i czekamy:-)

Ogród Wyobraźni    23 November 2010 22:49 | Brańsk
Przepraszamy za dłuższe milczenie i bardzo cieszymy się Waszą obecnością mili Goście na tym forum.Słowo DZIĘKUJEMY! kierujemy do Was wszystkich.Pozdrawiamy!:
"Wielbicielki"-Cieszymy się ze zmiany postrzegania muzyki chrześcijańskiej."Barbara"-Ciepłe słowa.Wrażliwe serce, czuje zawsze więcej."Joanna"-Cieszymy się,że weryfikacja"na żywo"powiodła się i została wypowiedziana w tak miłych słowach."Zadumana"-Kościółek rzeczywiście kameralny i klimatyczny.Piękne refleksje."Małgorzata"-Życzenia,uznanie i mamy również nadzieję na ponowne spotkanie."Wdzięczny"-Ładne określenie"dla Bożej chwały""Bialczanka"-Z wielką przyjemnością przyjmiemy zaproszenie do zaśpiewania na Pani ślubie a nawet całym weselu."Słoneczna Dziewczyna"-Dobra znajoma z Okuninki sprawiła nam radość tak wyrażonym uznaniem."A.C."-Koncertów stuprocentowo charytatywnych dawać nie możemy, z wiadomych względów ale możemy zaśpiewać po bardzo obniżonych kosztach."Siostrzyczki"-miła atmosfera na poczęstunku,wielka życzliwość."Rodzina Skłodowskich"-Dobrze,że gościmy rodzinę,która potrafi dzielić się wrażeniami,cząstką swojej radości."Agnieszka"-Krótko i pięknie."Rodzina Zakrzewskich"-Słowa Państwa, to dla nas wyróżnienie i zobowiązanie."K.z."-Szczęśliwe chwile, to obustronnie wielki wymiar tego,co w człowieku dobre i wzniosłe."Halina"-Z przyjemnością czyta się wpis oparty na wrażeniach sprzed lat.Cieszymy się,że ciągle jesteśmy u Pani obecni i też mamy nadzieję na ponowną gościnę."Kacha"-W takiej atmosferze stworzonej przez księży i parafian,artysta daje z siebie wszystko."Goldek7"-To pięknie,że ks.Krzysztof dołączył do grona naszych Gości."Elżbieta"-Tak wiele ciepłych słów,znamionujących głębokie odczucia i wrażliwość serca.Płytę,o której Pani wspomina "Pierwsza Gwiazdka" można zamówić za zaliczeniem pocztowym.Prosimy o kontakt.Dane adresowe znajdzie Pani w linku - "Kontakt".Drodzy Państwo,czujcie się wyróżnieni i usatysfakcjonowani bez względu na to, jakie słowa zawarliśmy w podziękowaniu dla poszczególnych Gości,każdy wpis przyjmujemy z radością i wdzięcznością.Odwzajemniamy życzenia i pozdrawiamy.

Elżbieta    23 November 2010 20:05 | szczuczyn
Piękny koncert-czarujące, anielskie głosy, wielkie talenty!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Chciałabym kupić płytę z kolędami i pastorałkami w wykonaniu Waszego zespołu.Pozdrawiam :)

Goldek7    23 November 2010 16:16 |
Pozdrawiam serdecznie i cieszę się Waszym ewangelizacyjnym duchem wiary, pozdrawiam ks. Krzysztof G.


342
wpisy/-ów