Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Marcin    05 July 2010 21:32 | Międzyrzec Podlaski
Witam!
Wspaniały choć króciótki wasz występ w kościele św. Mikołaja byłfajnym przeżyciem. Pięknie łączycie muzykę religijną i świecką. Dobre głosy i tekstm mówiący o czymś ważnym to jest to. Dzięki i oby więcej takich muzyków jak wy. Pozdrowienia :)

kasiaj123    04 July 2010 13:47 | Międzyrzec Podl.
Witam. Pragnę podziękować za koncert szkoda, że tak krótki, który odbył się w Międzyrzecu Podl.
Głos Justyny jest niesamowity.
Pozdrawiam. Kasia z rodziną :)

Ogród Wyobraźni    03 July 2010 19:03 | Brańsk
Z wielką radością czytamy słowa naszych Słuchaczy i Gości.Pani Iwono z Gdańska,dziękujemy i cieszymy się,że mimo upływu kilku lat,nasze płyty żyją i pamięć o nas, ponowne odwiedziny są możliwe,najlepiej z inicjatywy parafii.Pani Anno i "Kriz" z Białegostoku,dziękujemy za słowa uznania,wokalistka odwzajemnia te szczególne pozdrowienia.Parafia Wisznice, bardzo gorąco nas przyjęła i odzwierciedla się to również na tym forum.Dziękujemy Pani Izie,z zaproszenia chętnie w przyszłości skorzystamy,Panu Dawidowi dziękujemy ale nut, o które Pan prosi, nie posiadamy.Są nuty w dwóch wydanych wcześniej książkach, innych utworów.Można je u nas zamówić drogą pocztową.Dziękujemy Paniom:Karolinie,Klaudii,Paulinie,Panu Bogusławowi i osobie pod pseudo - "luck".Państwa wrażliwość i umiejętność podzielenia się tym z innymi ludźmi,podbudowują i dają motywację do dalszego rozwoju oraz utwierdzają w nadziei,że dobra wyższe, nigdy nie będą sierotami.Pozdrawiamy gorąco i nie zapomnimy czekając na powtórne spotkanie.Od Państwa inicjatywy to również zależy.Można zaprosić indywidualnie[szczegóły na stronie pod linkiem - oferta.Pani Verce z Wołomina odpowiadamy,że w najbliższym czasie śpiewamy w Międzyrzecu Podlaskim[jutro-Parafia Św,Mikołaja],za tydzień-Okuninka nad jez.Białym,16-Poręba,18-Jastrzębia Góra,25-Władysławowo,26-Chałupy.To najbliższe plany koncertowe.Otwarci jesteśmy na nowe propozycje.Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy.

werka    02 July 2010 12:41 | wołomin
gdzie można Was posłuchać w najbliższym czasie?
Pozdrawiam

Paulina    30 June 2010 18:09 | Dubica gmina Wisznice
Witam. Jestem pod ogromnym wrażeniem koncertu w Wisznicach. Cudowny zespół, piękne głosy. Msza za sprawą oprawy muzycznej nabrała takiego uroku. To była wyjątkowa msza. Szkoda ze tak nie jest co niedzielę. Wysłuchanie takiego koncertu to wielki dar dla duszy człowieka. POZDRAWIAM!!! Życzę wielu sukcesów.

Klaudia    29 June 2010 12:04 | Wisznice
Wasza muzyka jest wspaniała! Masz w Kościele w Wisznicach a następnie koncert były cudowne. Wasze głosy, zaangażowanie, słowa.. Taka muzyka naprawdę budzi serce i duszę! Chciałabym jej słuchać cały czas!

Bogusław    28 June 2010 21:16 | Wisznice
Uczestnictwo we Mszy Świętej w której bierze czynny udział Zespół ,,Ogród Wyobraźni" to nie tylko przeżycie duchowe, ale również muzyka i śpiew którego chce się słuchać jak najdłużej. Dziękuję za wspaniały, chociaż krótki występ po zakończeniu Mszy Swiętej.

P.S. Płyta ,,Kim ja jestem" jest wspaniała.

luck    28 June 2010 21:11 | wisznice
bardzo podobał mi sie koncert w kosciele w wisznicach. Pozdrawiam

Karolina    27 June 2010 22:38 | Hanna
Do tej pory jestem pod wrażeniem koncertu w kościele w Wisznicach. Chciałabym Was słuchać co niedzielę w swoim kościele. Do zobaczenia, mam nadzieję na nastepnych koncertach :p :p :p

Dawid    27 June 2010 19:33 | Dubica koło Wisznic
Jesteście naprawdę profesjonalistami uczę się grać na keyboardzie i chciałbym prosić o nuty do piosenki "Powierz się matce" i innych mój e-mail to dubica@interia.eu z góry dziękuje.I życzę wielu sukcesów


342
wpisy/-ów