Start arrow Księga Gości
O nas
Oferta
Twórczość
Osiągnięcia
Multimedia
Napisali o nas
Księga Gości
Kontakt
Wsparcie zespołuKsięga Gości

Dopisz się


Ogród Wyobraźni    13 April 2010 09:00 | Brańsk
Dziękujemy Pani Elu za odwiedziny i ciepłe słowa.

Z tego miejsca chcemy wyrazić swój ból i smutek po stracie tak wielu wybitnych Polaków.Panu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu poświęcony był szczególnie jeden z wierszy w wydanym przez nas przed trzema laty tomiku: " Jeszcze mi zagraj muzyko",zatytułowanym "Panie Prezydencie".Pochylamy głowy z szacunkiem i zadumą, dlaczego tak często najszybciej odchodzą najlepsi? Tej tajemnicy zgłębić nikt nie zdoła.Zna ją jedynie Dawca Życia i Zwycięzca Śmierci.

Ela    08 April 2010 14:22 | Siedlce
Dziękujemy za piękny śpiew i muzykę oraz za radość, którą wnieśliście w nasze serca. Jeszcze raz wielkie podziękowania

Ogród Wyobraźni    07 April 2010 10:49 | Brańsk
Dziękujemy Pani Luizie za tak ciepłe słowa uznania i gratulacje osobiste oraz wirtualne.Czasami nie możemy poświęcić więcej czasu osobiście, więc prosimy o ewentualny kontakt mailowy.Pani Irena również podzieliła się swoją radością.Dziękujemy.Obie Panie podkreślały rolę ojca,który odbiera to jako nagrodę za lata trosk i starań o jak najwyższy poziom zespołu.Panu Sebastianowi dziękujemy za obecność na dwóch mini koncertach i za słowa uznania oraz gotowość podzielenia się swoim doświadczeniem.Nie odbieramy źle żadnych budujących sugestii i chętnie korzystamy z mądrości innych ludzi.Mamy sporo dystansu do siebie i naszych dokonań.Pani Gosi sprawiliśmy zawód swoim smutkiem.Nie jest to wynik rutyny ale po prostu przemęczenia.Nasze życie jest bogate artystycznie ale też i bardzo wyczerpujące,czasami więc trudno wykrzesać radość.Dziękujemy za te słowa, postaramy się o więcej entuzjazmu.Pani Leonarda żałuje,że było tak krótko,jesteśmy do dyspozycji Pani, a o szczegółach można poczytać w linku do strony - oferta.Superlatywy,którymi nas Pani obdarza jak też i inni Goście, to wielkie zobowiązanie .Dziękujemy za życzliwe słowa wszystkim naszym Gościom,szczególnie tym, którzy zechcieli podzielić się swoimi wrażeniami.To nasze drogowskazy na przyszłość i wsparcie w niełatwej drodze,muzycznych wędrówkach.

leonarda    06 April 2010 14:49 | Siedlce
Kochani jesteście wspaniali.Głosy cudowne przygotowanie perfekcyjne sxzkoda tylko,że tak krótko spiewaliście.Szczęść Boże na drodze życiowej i koncertowej

Gosia    06 April 2010 12:45 | Siedlce
Jesteście smutni, bardzo smutni. A tak pieknie śpiewacie. Czekałam na radośc i nadzieję...Zawiodłam si...Chyba zawitała juz do Was rutyna... Szkoda, bardzo szkoda.
Pozdrawiam

Sebastian    06 April 2010 11:09 | Siedlce
Wczoraj miałem to szczęście słuchać Was w kościele, w którym śpiewaliście. Sam zawodowo śpiewam i wiem, że to męcząca sprawa, ale jeśli się coś kocha to jest to przyjemność mimo całodziennego stania na nogach :) Byłem na dwóch koncertach po mszy i oba mi się podobały. Mógłbym dać trochę rad, jakie wpaja mi mój nauczyciel od śpiewu, ale nie chce być niemiły :D Koncerty zagrane na dobrym poziomie, szczególnie za sprawą Justyny ;) Pozdrawiam :)

irena    05 April 2010 22:34 | Siedlce
Dzisiaj gościliscie w naszym Kościółku pw Sw Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach. JESTEŚCIE WSPANIALI. MOGŁABYM WAS SŁUCHAĆ NONSTOP. WASZ ŚPIEW TO WIELKA UCZTA DLA DUCHA I DLA UCHA.Całe szczęście, że kupiłam płytę. Fantastyczna Rodzina. Super Tata super Dzieci. Kocham Was... :)

Luiza    05 April 2010 21:01 | Siedlce
Dziś miałam okazję posłuchać Państwa PRZECUDOWNEGO śpiewu, który początkowo umilał Mszę Świętą, a następnie początek popołudnia poprzez koncert muzyczny. Powiem szczerze, że sama śpiewam w naszym kościelnym zespole i idąc na tą mszę spodziewałam się przysłowiowej "lipy" jednak już po pierwszym utworze całkowicie zmieniłam swoje nastawienie. Z wielkim wyczekiwaniem czekałam na następne pieśni. A z jeszcze większym na końcowy koncert. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Pieśni były wykonane w profesjonalny sposób. Obudziły we mnie niesamowite emocje wzruszenia. Dziękuję Państwu za to! Pomimo składanych już gratulacji chciałabym jeszcze raz pogratulować tak wielu sukcesów. Pani Justynie i Panu Damianowi tak wspaniałego Taty a Panu Tadeuszowi tak niesamowitych i uzdolnionych dzieci. Życzę dalszych sukcesów na drodze muzycznej kariery. Pozdrawiam.

Ogród Wyobraźni    03 April 2010 09:33 | Brańsk
Pani Aniu,odwzajemniamy te gorące i wiemy,że szczere życzenia.Dziękujemy za każdy gest życzliwości,to dzięki takim Ludziom,możemy dzielić się z innymi, tym co w nas lepsze,a szuflady nie przepełniają niezrealizowane pomysły poetyckie i kompozytorskie.O Jastrzębiej Górze nie zapominamy i będziemy u Was gościć.Ksiądz Józef Łągwa ma tak szeroko otwarte serce dla artystów,że i dla nas znalazło się trochę miejsca.Dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom i słuchaczom.Wesołego Alleluja.

Ania    02 April 2010 22:50 |
Kochani!!!
Gorące, morską bryzą pachnące życzenia z okazji Zmartwychwstania Pańskiego śle Ania z rodziną
P.s. Nie zapominajcie o Jastrzębiej Górze :)


342
wpisy/-ów